NAROZENÍ a SMRT Světa Morčat

Ještě než vůbec vznikl nápad na stránku SvětMorčat, psala jsem články o zvířatech do třídního časopisu MIXÉR, který se po pár nesnadných měsících života přestěhoval na stránky www.supermixer.blog.cz. Ale zjistila jsem, že článků o morčátcích je v rubrice mnohem víc než jiných. Po delší době jsem se rozhodla, že se zaměřím více na morčata. Pomáhalo tomu také to, že jsem se o nich díky chovu dozvídala mnoho nových informací a zajímavostí. A tak mě napadlo založit si stránky nové... tentokrát o morčících.

Úplně první samostatné stránky SvětuMorčat (www.misinovadenisa.sblog.cz) vznikly v roce 2007. První "welcome" článek byl napsán 15.04.2007 v 10:29. Následovalo pár startovních článků, které ale neměli moc velkou odezvu. Proto jsem se začala zapojovat do různých internetových soutěží, které mi pomohli blog trošku představit. Velké BOOM přišlo ale až s nápadem na MORČECÍ NEBÍČKO. Lidé začali posílat své morčátka a hned si prohlédli i blog. Některým se zalíbil a začali se pravidelně vracet, psát emaily s dotazy, hlásit se do soutěží... Tak se stalo, že až do dne ukončení sblogu.cz měl SvětMorčat přes 117000 návštěvníků.

Ale koncem roku 2011 se Seznam.cz rozhodl zrušit službu sblog, poslali mi zabalený obsah blogu a SvětMorčat (jako i spoustu jiných skvělých stránek) zrušili. Proto jsem se přestěhovala sem a vážně doufám, že se mi podaří získat zpět všechny věrné návštěvníky blogu a SvětMorčat se opět dostane mezi vaše oblíbené stránky o morčících. :)

Tak tedy vznik Světu Morčat verze 2.0 je 28.března 2012 v 17:59... Snad to bude úspěšný rok. ;)

Fotogalerie: MORČECÍ NEBÍČKO

Zdravím všechny milovníky
morčátek i vás ostatní,
kteří sem zavítáte
jen náhodou.
Tyto stránky
jsou věnovány radám
ohledně chovu morčat.
Snad zde najdete
odpověď na otázku,
která vás zajímá.
Bavte seJedinou nedokonalostí přírody je člověk


Příroda to tak vymyslela, že každý nakonec nějak dostane, co si zaslouží

Otevři oči!

PETA2.com